[if lt IE 8]>

You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

محصولات زیبایی الوود

آشنایی با محصولات آرایشی بهداشتی مو

محصولات آرایشی و بهداشتی مو که باعث لطافت و خوش حال شدن مو می شوند می توانند به اندازه استفاده از ابزارهایی مثل سشوار و برس های فر در حالت دادن مو موثر باشند. متاسفانه پیدا کردن یک محصول حالت دهنده مناسب کار دشواری است در ادامنه چند محصول و مزایای آنها را با هم بررسی می کنیم.

 

سرم/ روغن مو

سرم و روغن برای شفاف سازی و رطوبت دهی به موهای مرطوب و خشک استفاده می شود. بعد از سشوار کردن ممکن است موهای نازک و معمولی، چرب جلوه کنند بنابراین برای این دسته از موها حجم سرم و روغن مصرفی را کاهش دهید. برای شروع به اندازه یک سکه کف دست خود بریزید و از پایین موها شروع کنید در صورت نیاز مقدار کمی اضاقه کنید.

 

موس مو

موس برای موهای معمولی عالی است زیرا می تواند موها را خیلی طبیعی حجیم کند. شانه زدن مو در زمانی که مرطوب است یا سشوار کردن برای حجم دادن مو با موس موثر است. به میزان متعادل و از این محصول استفاده کنید. میزان کافی از آن موهای شما ثابت و باحالت نگه می دارد. اما میزان زیاد آن باعث فر شدن موها می شود. برای شروع از حجمی به اندازه یک توپ پینگ پونگ از این محصول استفاده کنید.

 

اسپری مو

اسپری مو یکی از بهترین محصولات جهانی است. بسته به نوع محصول و نیار شما می تواند موها را آزاد یا کاملا ثابت نگه دارد. برای جلوگیری از شکننده شدن مو پس از اسپری هیچ گاه از آن بر روی موهای مرطوب استفاده نکنید. می توانید اسپری را روی هر مدل مویی استفاده کنید.

 

ژل مو

هرچند ژل دارای انواع مختلف در درجه نگه داری است. اما هنوز یکی از قدرتمندترین حالت دهنده ها محسوب می شود. ژل برای حالت دهی موهای کوتاه که نیاز دارند ثابت و بدون حرکت باشند بسیار مناسب است. برای شروع به اندازه یک چهارم کف دست خود از ژل استفاده کنید و به طور مساوی در تمام نقاط مو، جلو و عقب توزیع کنید.

 

واکس/ پماد مو

واکس و پماد در قدرت نگه داری مشابه ژل هستند. اما در زمان استفاده از واکس یا پماد موها دارای انعطاف پذیری و حرکت بیشتری نسبت به ژل هستند. از پماد برای مشخص و جدا کردن تکه های موهای کوتاه برای ایجاد بافت روی موهای بلند استفاده می شود. محصولات واکس دارای قدرت بالاتری هستند و باعث براق شدن موها می شوند. از یک مقدار کوچک آن طبق دستور راهنمای همراه محصول استفاده کنید.

 

کرم های حالت دهنده مو

کرم های حالت دهنده دارای درجه های نگه داری متفاوتی هستند. و روی موهای خشک و خیس قابل استفاده می باشند. نسبت به پماد سبکتر هستند. بعد از سشوار کردن از کرم حالت دهنده استفاده کنید و مقایسه کنید کدام یک شما را به آن چیزی که می خواهید نزدیک کرده است. برای شروع به اندازه یک سکه از محصول را بردارید سپس اگر موهای شما بلند است به میزان آن اضافه کنید.